Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz ?


Web Yazılım Çözümleri

Kullanıcı dostu teknolojilerden yararlanarak, sitenizi ziyaret eden mevcut ya da potansiyel müşterilerinizin aradığı bilgilere en kolay şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Menü kullanım ve dağılımı sayesinde karışık olmayan bir site haritası oluşturuyoruz. Hedeflenen işlemlere en hızlı ve en kolay şekilde ulaşımızı sağlıyoruz

Web Tasarım Hizmetleri

Markanızı en iyi temsil edecek şekilde, kurumsal kimliğinizi yansıtan, bir benzeri daha olmayan markanıza özgün tasarımlar hazırlıyoruz. Gözü yormayacak, site içinde vurgulanmak istenilen konulara dikkati toplayan tasarım sayesinde öncelikli ürün ya da hizmetleriniz ön plana çıkartıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Dijitalleşen yeni nesil dünya içerisinde markanızın bilinirliğini genişletmek ya da firma içerisinde işleyişleri kolaylaştırmak ve hızlandırmak için markanıza özel mobil uygulamalar hazırlanmaktadır.

Hosting ve Domain Hizmetleri

Web sitenizin hızı, maillerinizin depolanması yüksek hız sahibi sunucuların sağladığı hosting hizmeti sayesinde gerçekleşiyor. 7/24 güvenlik hizmeti veren hosting hizmeti ile site ve maillerinizin en güvenilir ve en hızlı şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Markanızı en iyi şekilde temsil edecek alan adı kullanımı ile hem akılda kalıcılığı arttırıyor hem de google da üst sıralarda yer almasını destekliyoruz.

E-Ticaret

Yüksek seviye güvenlik ve kolay yönetilebilir modüller ile sayfanızın müşterileriniz tarafından en efektif şekilde kullanımını oluşturuyoruz.

CMS

(Portal Web Sitesi / İçerik Yönetim Çözümleri)
İhtiyaçlarınız doğrultusunda sitenize içerik ekleme ve çıkarma gibi müdahaleleri yapabilmeniz için kullanımı kolaylaştırılmış panel yazılımı geliştiriyoruz.

SEO

(Arama Motoru Optimizasyonu)
Yazılım aşamasında yapılan SEO Çalışması ile potansiyel müşterilerinizin piyasa araştırmalarında, markanızın en ön sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Lezita Balık
Kordon Yengeç
Corbett Company
TGMICE